Єпископ, старший пресвітер УЦХВЄ Рівненщини Олександр Коток ділиться роздумами про роботу Святого Духа в День П’ятидесятниці

Три напрямки роботи Святого Духа | Вітання з Днем П’ятидесятниці | Олександр Коток

Дорогі християни, брати та сестри!

Вітаю вас зі святом П’ятидесятниці!

В День П’ятидесятниці ми згадуємо зішестя Святого Духа на апостолів та Церкву Христову. Так було задумано Богом, щоб в цей День створити Церкву. «Краще для вас, – казав Христос, – щоб Я пішов». Бог знає і сьогодні що для нас є кращим. Найкраще – це життя з Господом, життя в присутності Святого Духа.

«А коли прийде Він, Той Дух правди, Він вас попровадить до цілої правди, бо не буде казати Сам від Себе, а що тільки почує, казатиме, і що має настати, звістить вам. Він прославить Мене, бо Він візьме з Мого та й вам сповістить» (Iван.16:12-14)

В цих словах Ісуса ми зауважуємо три напрямки праці Святого Духа:

  • Дух святий провадитиме до повної правди. В світі обману і лукавства, маніпуляцій, Дух Святий працює над тим, щоб відкривати тобі істину, щоб ти міг тверезо оцінювати реальність.
  • Дух Святий звістить, що має настати. Бог дав надзвичайне об’явлення апостолу Івану про те, як буде розвиватися історія людства аж до кінця. Святий Дух сьогодні відкриває долю світу і долю Церкви. Він знає майбутнє і твоєї долі.
  • Дух Святий прославить Христа. Це наша ціль прославити Господа. Але без Святого Духа ми не можемо гідно прославити Христа. Лише діючи через нас Дух Божий звершує величні дії для слави Отця.

Нам усім потрібний Святий Дух! Його підтримка, сила, мудрість.

Отож, нехай Дух Божий провадить вас і скеровує життя так, як це довподоби Богові.  Покорімося Йому.

Єпископ, старший пресвітер РОО УЦХВЄ
Олександр КОТОК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *