Дорогі брати та сестри!

Цьогоріч ми знову маємо нагоду згадувати пасхальні події, не прив’язуючись до якоїсь конкретної дати. Адже ми розуміємо, що головним для нас є суть події. Істини про воскресіння і подвиг Ісуса Христа є необхідними для духовного життя щодня! А в той час, коли горе приходить у твоє життя і смерть заглядає в очі, коли забирає молодих, надія на воскресіння є єдиною опорою, яка може втримати і допомогти усе пройти.

Досить часто на землі ми зустрічаємось з вибірковістю, привілеями для одних і  обмеженнями для інших. Багато речей нам, простим людям, на цій землі недоступні. Але ми дякуємо Богові, що такі дари, як вічне життя, спасіння і обітницю воскресіння Господь зробив доступними для кожного! Вони отримуються даром, бо за них вже заплачена ціна.

Воскресивши Ісуса, Бог Отець доказав усім, що добро і справедливість завжди переможе, світло здолає темряву. Тому не засмучуймося надміру, якщо спостерігаємо тимчасову окупацію зла: справедливість восторжествує! Сили темряви не змогли здолати праведного Сина Божого, третього дня Він воскрес, «роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, перемігши їх на хресті!» (Кол.2:15).

Віруймо в Того, хто є Переможцем, Живим на вічні віки, і в руках Якого «ключі від смерти й від аду» (Об.1:18). Пам’ятаймо, що людські душі потребують Ісуса! Не просто скажімо їм добру новину про воскресіння, а принесімо в їхні долі життя!

Нехай Воскреслого Христа побачить кожний!

З повагою та любов’ю
Обласна рада та працівники Офісу
Рівненського обласного об’єднання ХВЄ

єпископ, старший пресвітер УЦХВЄ Рівненщини Олександр КОТОК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *