Дорогі брати та сестри, християни!

Згадуючи свято стрітення Господнього, хочу нагадати основний зміст цієї події та декілька повчальних уроків для сьогодення.

Це християнське свято, яке відзначають на 40-й день після дня народження Ісуса Христа. Марія з Йосипом принесли маленького Ісуса до Єрусалимського храму відповідно до законів Мойсея. Посвятити дитину Господу й принести жертву – ось головні цілі даного свята.

Згадуючи ті події, я бачу важливі уроки для кожного з нас сьогодні:

1) Відданість і покора перед волею Божою є необхідною складовою християнського життя і догодження Господу;

2) Розуміння цінності подяки і благословення відкриває перед нами великі можливості для проявлення Божої слави в житті. На жаль, не всі люди розуміють наскільки важливим є принесення жертв подяки, отримання благословення від батьків, церкви, служителів;

3) Повага до святого місця показує зрілість нашої віри. Земні батьки Ісуса звершили довгий шлях, щоб відвідати храм в Єрусалимі. А ми так легко можемо знехтувати зібранням, церквою і святими речами задля власного комфорту.

Перед тим, як стаєте на шлях служіння чи виконання якоїсь Божої справи, проявіть відданість і покору, отримайте благословіння від церкви, служителів, батьків. Шануйте Бога і все те, що святе – і Бог пошанує вас.

Зі Стрітенням Господнім, дорогі брати і сестри!

єпископ Олександр КОТОК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *