Привітання з Різдвом Христовим та Новим Роком 2024 | Олександр Коток

Усім церквам, улюбленим Божим дітям в Україні і тим, хто в розпорошенні – Мир Божий та благодать хай примножиться.

Добігає завершення рік, якого ми чекали з тривогою, і який дійсно виявився складним для нашого народу. Для багатьох людей цей рік запам’ятається назавжди: вимушена зміна місця проживання, втрата роботи, рідних. Хтось щоденно очікує з фронту сина, чоловіка… Кожен очікує закінчення війни.

Багатьох хвилює запитання: що робити в такі тривожні часи? Моє бажання, щоб кожний із нас перш за все очікував Сина Божого.

Напередодні Різдва задаймо собі запитання: для чого прийшов Ісус? Яка ціль приходу Бога на землю? У 1 Ів.5:20 написано:

«Божий Син прийшов і дав нам розуміння, щоб ми пізнавали Істинного і перебували в Істинному» (1Ів. 5:20).

Ціль приходу Сина Божого на цю землю – аби кожна людина пізнала істину. Ради цього Христос прийняв образ людини і народився у яслах. Чому було так важливо Богові донести людям істину?

  1. Істина робить нас вільними. У Євангелії написано: «І пізнаєте правду, а правда зробить вас вільними» (Iван.8:32). Ми є свідками того, як неправда і дезінформація робить людину рабом. Неправда від диявола робить людину рабом гріха і веде до погибелі.
  2. Знання істини і втілення її в житті веде людину до спасіння. Центром істини є Христос. Він сказав: «Я є істина». А тому, пізнавши Христа, людина отримує вічне спасіння. Син Божий прийшов, щоб ми перебували в істині, – пише ап. Іван.

О, якби людство прислухалося до цих слів! Якби пізнали істину і перебували в ній, то не було б стільки сліз і горя, не було б війни.

Ми не знаємо, яким буде наступний рік. Але ми знаємо, що з Ісусом пройдемо будь-які випробування.

Так хотілося б, щоб цей рік приніс нам радість, спокій та мир. Щоб кожний день ми відчували щастя, і любов Христову. Жили побожним християнським життям, робили добро.

З Різдвом Христовим та Новим 2024 роком! Нехай Господь благословить вас і ваші родини.«А тепер доручаю вас Богові та слову благодаті Його, Який має силу будувати та дати спадщину, серед усіх освячених» (Дiї.20:32) 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *