Орлове Кочубеївської громади, Іванівка у Бериславському районі та понад два десятки інших населених пунктів відновлюють у межах ініціативи Президента “Пліч-о-пліч”.

Тут робітники з Рівненщини і Черкащини розчищають завалені подвір’я, замінюють вікна, монтують нові дахи. Першочергово – житло. А далі – повне відновлення населених пунктів.

Спеціалісти з регіонів вкладають свою працю і свою любов для того, щоб постраждалі від російської агресії жителі Херсонщини повернулись до нормального життя.

Так разом відбудуємо Україну та відновимо тепло, затишок і чистоту в кожній оселі. В даному проєкті активно беруть участь волонтери Української Української Церкви Християн Віри Євангельської.

📍 У сьогоднішньому відео завітаємо до Кочубеївської ТГ південного краю. Саме над нею взяла шефство Рівненська область.

👍 Волонтер Михайло приїхав з нашої області до Заградівки із ще дев’ятьма друзями. У цьому ролику чоловік розповідає про свою мотивацію.

👉 Також ваші увазі – історія пані Оксани із села Заградівка, що у Кочубеївській ТГ Херсонської області. По їхньому домогосподарству було два прильоти. Ворожі снаряди ушкодили будинок, а також гараж і підсобні приміщення. Сьогодні ці будівлі змінюються на очах.

У єдності – здолаємо все! 💪

Відновлення житла у деокупованій Херсонщині в рамках проєкту «Пліч-о-пліч»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *