Про небезпечні законопроєкти, інформаційну гігієну, українські медіа, релігійну свободу, замахи на сім’ю і секс після контузії, гендер та політику говоримо з президентом асоціації журналістів «Новомедіа», головою руху «Всі разом!», головою аналітичного «Кабінету експертів», національним директором Глобального Лідерського Саміту в Україні, автором книг Русланом Кухарчуком.

Зокрема, торкаємось таких питань:
– Новий закон «Про медіа»: про що він?
– Наскільки якісно тепер пишуть світські ЗМІ про релігію, віруючих?
– Наскільки ймовірно, що в найближчому майбутньому віруючі люди опиняться в числі переслідуваних?
– В чому небезпека законопроєкту №9103 і яка його доля зараз?
– Що нас чекає далі, в українському та глобальному вимірі?
– Як покращити медіаслужіння в церквах?
– Як збудувати щасливу сім’ю?

Медіа і журналістика, загрози свободи та сім’ї | Розмова з служителем | Руслан Кухарчук

«Ми занадто переоцінюємо бажання людей знати правду», – страшну, але правдиву річ сказав Руслан Кухарчук у інтерв’ю Рівненському обласному об’єднанню УЦХВЄ. Ведучий програми «Розмова з служителем» у контексті якої відбулось інтерв’ю – Олександр Геніш.

Під час бесіди торкнулись наступних тем – інформаційна гігієна, актуальність друкованих видань, переломний момент у світських ЗМІ та розібрались чи якісно нині пишуть про християн. Розмова була насиченою, інформаційно наповненою та корисною. Як зазначив особисто президент Асоціації після інтерв’ю: «У студії озвучувались цікаві питання на які було цікаво відповідати».

Проаналізували карантинний період та визначили, як змінились пріоритети суспільства в цей час. Гість зазначив, що для людей власна безпека фізичного життя стала важливішою, ніж базові фундаментальні аспекти свободи. Тобто, піти в магазин за продуктами, відвідати разом з сім’єю парк – це і є фундаментальні аспекти свободи, які стали менш важливими під час карантину. Проте, це не можна вважати за норму.

Ведучий Олександр поставив наступне запитання щодо загроз свободи, чи є вони зараз? Руслан Кухарчук у відповідь сказав: «Цінність свободи для багатьох не є базовою цінністю, і це проблема. А якщо коротко – так, загрози є». На жаль, у соцмережах надалі продовжується цензурування контенту, як наприклад ковід або тема війни в Україні. Проте, ми повинні докладати зусиль аби свобода слова, віросповідання та цінностей збереглись. Що на практиці для цього потрібно робити, відповів президент Асоціації «Новомедіа» у бесіді.

Протягом інтерв’ю згадували новий закон «Про медіа». Відтепер, даний закон забороняє так звану дискримінацію за ознаку «сексуальної орієнтації». Згідно цьому, християнські телеканали, медіа та церкви опинились у зоні ризику. Як продовжити говорити правду й не потрапити у судову тяганину – дивіться у програмі «Розмова з служителем» з гостем Русланом Кухарчуком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *