Отримавши звинувачення проти одного зі служителів Рівненського обласного обʼєднання у гріховній поведінці сексуального характеру, за дорученням старших служителів УЦХВЄ, 10 квітня було створено робочу комісію зі складу правління Рівненського Обласного Обʼєднання УЦХВЄ для дослідження підстав та фактів цього звинувачення.

Комісія зібрала та вивчила свідоцтва по даному звинуваченню та перевірила їх достовірність. Отримані матеріали є особистими письмовими та усними свідченнями, підтвердженими та переданими служителями з різних церков та обʼєднань України та закордону.

На основі свідчень було встановлено особу звинувачуваного, нею є пастор церкви с.Збуж Василь Кравчук, який був запрошений комісією для бесіди 18 квітня. Йому були надані докази, зібрані комісією та висловлена біблійна оцінка таких аморальних та неправомірних дій. Василь Кравчук визнав свою вину.

Комісія передала зібрані матеріали на розгляд обласної пресвітерської ради Рівненського обласного обʼєднання УЦХВЄ 19 квітня.

Обласна пресвітерська рада після ознайомлення з наданими матеріалами та відповідного обговорення прийняла наступне рішення:

– На основі зібраних свідчень та керуючись Святим Писанням Василя Кравчука позбавити сану пастора, відсторонити від всіх служінь, відлучити від церкви.

– Ми засуджуємо публічні маніпулятивні, перебільшені та зневажливі відеоматеріали, що є приниженням та дискредитацією церкви та її служителів.

– Для нас вірність євангельським принципам правди, відкритості й готовності викривати будь-яку темряву є фундаментальними у служінні людям і Богу. Комісія залишається відкритою для остаточного впорядкування цієї справи, готова всебічно допомагати постраждалим та іншим залученим сторонам для оздоровлення та недопущення подібних випадків в майбутньому.
Контакт з комісією через електронну пошту ochveprivne@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *